Моринський НВК ім. Т.Г.Шевченка


 

ОСТАННІ НОВИНИ
1 вересня 2018 рік


 

25 серпня 2018 рік

 

Знову перемога!

Моринський НВК отримав перемогу в проекті «Модернізація освітнього простору класної кімнати для учнів 1 класу у відповідності до стандартів Нової української школи», реалізація якого відбулася за рахунок коштів програми «Громадський бюджет». На отримані кошти було зроблено сучасний ремонт класу для найменших учасників освітнього процесу.

 


 

16.08. 2018 рік

 

Новий навчальний рік з оновленою школою

За результатами конкурсу мікро-грантів в рамках проекту «Час діяти: проведення конкурсу ініціатив з метою розвитку сільських територій через партнерство місцевої влади, громади та бізнесу», який реалізується БО « БФ  «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ», Моринський НВК ім. Т.Г.Шевченка Звенигородського району став одним з переможців відбіркового етапу даного конкурсу. Тож ініціативна група, директор закладу Колісник В.Г. та заступник директора з НМР Щербатюк Л.А., з відповідальністю та наполегливістю зайнялися реалізацією проекту «Модернізація простору інноваційної діяльності сучасної сільської школи». Заплановано було багато цікавих змін, адже мета проекту  – створити сучасний ландшафт пришкільної території, який відповідає вимогам Нової української школи та сприяє активізації освітнього процесу, активному відпочинку дітей, батьків та гостей.

         Часу мало, а роботи багато: зачищення території, підбір та замовлення матеріалів, виконання запланованих робіт, вирішення безлічі нагальних справ. Тому до роботи було залучено  шкільну громаду, в результаті якої ми тепер маємо зони для практичної діяльності: зона клумб, зона відпочинку, зона пасічника, зона садівника, зона розплідника садово-декоративних  рослин, які необхідні для реалізації інноваційного напрямку діяльності школи «Сільський господар».

Фінансову  підтримку надали партнерські організації серед яких вагомий внесок надав ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ». Саме за кошти БО « БФ  «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ», а це 40 тисяч гривень, було створено зону відпочинку із сучасними кованими лавками, декоративними ліхтарями, мобільними клумбами, доріжками з нової тротуарної плитки. Хоча навчальний рік ще не розпочався, а вдоволені відпочиваючі уже оцінили ландшафтні зміни.

Керівник проекту: Щербатюк Л.А.

 

 Обновлен 05 сен 2018. Создан 23 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика