Моринський НВК ім. Т.Г.Шевченка


 

ОСТАННІ НОВИНИ
23 жовтня 2017 року

Надія Романенко, учитель української мови та літератури взяла участь у районному етапі конкурсу "Учитель року - 2018": отримала ІІ місце.


 

===========================================

 

1 вересня 2017 року

В Моринському НВК ім. Т.Г.Шевченка розпочався 2017 - 2018 навчальний рік. До шкільної сім'ї приєдналося 12 першокласників.

 

 

 

======================================================

 

01 серпня 2017 року

Моринський НВК чекає на учнів. Приміщення школи і педагогічний колектив повністю готові до навчального року.

====================================================

29 квітня 2017 року

 

  Уманський державний педуніверситет ім. Павла Тичини проводив конкурс учнівських авторських творів для дітей дошкільного віку «Подаруй дитині казку».

Учениця 11 класу Іващенко Каріна взяла участь у конкурсі і стала переможницею: отримала диплом за І місце і цінний подарунок.

Учитель Романенко Н.В. отримала «Подяку» за підготовку переможця конкурсу.

 

 

===============================================

 

28 квітня 2017 року

28 квітня 2017 року команда «Моринські соколята» взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), яка проходила в районі. Змагання проходили між 10 школами.

На початку була урочиста хода, попереду яких їхали козаки на конях, барабанщики нашого НВК виконували козацький марш, за якими крокувала колона.

Протягом всієї гри діяла виставка декоративно-прикладного мистецтва, працювали майстер-класи.

Гра проходила за 9 конкурсами: Впоряд, туристко-спортивна смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, пластун з орієнтуванням на місцевості, рятівник, інтелектуальна гра-вікторина «Відун», ватра, бівак, «Добре діло».

«Моринські соколята» показали непогані результати в кожному конкурсі, але конкуренція була неабияка. Тому призового місця не отримали. А цей факт лише придає більшої жаги до перемоги в наступному році, більшого натхнення на добрі справи.

 

 

=====================================================

 

13 квітня 2017 року

 

13 квітня 2017 н.р. відбулася відкрита виховна година «Екологічний бумеранг» у 9 класі, який підготувала та провела класний керівник зі своїми учнями Педан Олеся Василівна.

Мета: ознайомити учнів з екологічною ситуацією в цілому та в Україні; виховувати любов до природи; навчати мислити екологічно, свідомо, бачити й відчувати красу природи; формувати переконання в потребі берегти і примножувати природні багатства своєї землі.

Для проведення заходу учні були поділені на дві команди «Сонячні» та «Джерельні».

На початку заходу звучить ніжна мелодія «Звуки природи». Учні розказують вірші про неповторність краси нашої планети та представляють свої команди. Захід добре спланований та розділений на тури.

І тур «Розминка» - кожній команді було запропоновано цікаві запитання про рослинний і тваринний світ різних куточків нашої планети.

ІІ тур лото «Чарівна скринька». Учні з цікавістю відгадували що знаходиться в скриньці. А в разі правильної відповіді діти отримували солодкі подарунки.

ІІІ тур «Вустами дитини». Учні 9 класу відгадували за описами дітей різні види екопроблем.

Крім того, що учні показали хороші екологічні знання, вони засвоїли та ознайомилися із масою цікавої та корисної інформації, яку Леся Василівна розкривала між турами заходу. Цікавим і повчальним був відеоролик про проблеми екології «Людина вбиває планету», мультик «Екологічна корова» розкрив усі наслідки екологічної соціалізації людини. Із захопленням усі присутні переглядали пейзажі нашої планети та України.

Розкриваючи жахливість наслідків екологічних забруднень, Леся Василівна звернула також увагу на вплив такої діяльності на здоров’я людей. Зачитаний уривок із художнього твору створив в уяві учнів та присутніх образи діток інвалідів з вадами мутагенного характеру.

Учні та присутні цілком були занурені в тему заходу, який виховує людські цінності, екокультуру та екосвідомість. Для цілковитого досягнення мети вдало використано екологічну молитву, яку учні прочитали разом із вчителем. Всі учні, вкінці екологічного бумерангу, отримали пам’ятки «Парад корисних порад», в яких розкриті поради, як правильно берегти довкілля.

Даний захід цікавий, повчальний, змістовний та актуальний в нас час.

Мета заходу досягнута.

Захід високоефективний. 


==============================================Обновлен 26 окт 2017. Создан 23 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика